meriva-preklady.cz
slovenčina

Korektúry podľa druhu profesionálna kontrola textov

Hoci pri tvorbe textu strážite každé slovo, tu a tam sa môže objaviť preklep či pravopisná chyba. Navyše nielen slovenčina, ale aj cudzie jazyky majú veľa výnimiek, ktoré pri nesprávnom použití môžu zmeniť zmysel celého textu. Dôležité je teda nielen mať text pravopisne a štylisticky správne, ale podstatné je zachovať aj myšlienku autora.

Viac očí viac vidí, preto by kontrola ďalšou osobou alebo osobami mala byť samozrejmosťou. So spoločnosťou MERIVA získate nielen profesionálnu kontrolu textov, ale aj odbornosť vo vybraných oblastiach, ako je ekonómia, technika či právo.

Jazykové korektúry

Predtlačové korektúry

Štylistické korektúry

Odborné korektúry

Nezáväzná kalkulácia
do 60 minútVáš text a vaše požiadavky na korektúru považujeme za jedinečné. Do 60 minút vám pošleme cenovú ponuku na mieru.

Vieme, že vám na kvalite záleží

Nemusí ísť len o veľkonákladovú tlač, kde gramatická chyba alebo preklep znamená nemalú finančnú stratu. Kvalitné a pravopisne správne texty by mali byť štandardom, či už ide o list zákazníkom, prezentáciu k výrobku či odborný text. Nechajte tieto starosti na nás a MERIVA sa o všetko postará. Vy dostanete do rúk perfektne skontrolovaný text, ktorý sa nemusíte obávať prezentovať aj pred veľmi dôležitým firemným partnerom.

Kritériá pre korektorov

  • Rodený hovorca daného jazyka
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Profesionalita a zodpovednosť
  • Vysoká odbornosť a špecializácia

Ako rýchlo text skontrolujeme a opravíme?

Korektor opraví priemerne 6 normostrán za jeden deň. Veľmi ale záleží na štýle textu a jeho formátovaní, preto vám presný termín na odovzdanie zákazky radi oznámime po analýze vášho zadania. Prekladateľská agentúra MERIVA vychádza svojim klientom maximálne v ústrety, preto ak sa s jazykovou korektúrou ponáhľate, zariadime pre vás korektúru v expresnom čase.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan