meriva-preklady.cz
slovenčina

O nás MERIVA, teší nás

MERIVA je spoločnosť opierajúca sa o hlboké znalosti, skúsenosti a najnovšie trendy v oblasti jazykových prekladov a korektúr. Špecializujeme sa predovšetkým na vybrané oblasti prekladateľstva, v ktorých patríme k najlepším.

História spoločnosti

Prekladateľské mýty

Vysoký štandard práce je v celom tíme samozrejmosťou. MERIVA nemá široké siete prekladateľov, ale len niekoľko precízne vybraných spolupracovníkov, ktorí sú vysoko erudovaní a ich preklady patria k špičke v odbore. 

Hodnoty, ktoré uznávame

Tradícia a história

MERIVA sa venuje profesionálnym prekladom od roku 2002. Vďaka prísnym vnútorným osnovám a spolupráci s tými najlepšími prekladateľmi nepozná naša práca kompromisy a patrí medzi špičku v prekladateľstve.

Špecializované služby

Ponuka prekladov sa zameriava predovšetkým na vybrané odborné preklady (právo, ekonómia, marketing a technika), s ktorými MERIVA pracuje na veľmi vysokej úrovni.

Spoľahlivosť a kvalita

MERIVA si pevne stojí za tým, že nikdy nedá prednosť kvantite na úkor kvality. Vždy prijímame len objednávky, pri ktorých vieme, že s výsledkom bude klient maximálne spokojný. Čo nezvládneme, odmietneme.

Ústretovosť a vysoká kvalita služieb

Doménou spoločnosti MERIVA je prívetivá komunikácia a otvorenosť ku klientovi. Všetko prebieha podľa dohodnutých termínov a všetky texty sú odovzdané načas a v požadovanej kvalite.

Kvalita na prvom mieste

Hoci naša spoločnosť nie je certifikovaná normami STN, trúfame si tvrdiť, že tieto normy spĺňame lepšie ako ostatní. Skutočnou normou sú iba naši klienti, ktorých spokojnosť a opakované objednávky majú najlepšiu vypovedaciu hodnotu.

Pridajte sa medzi našich klientov

Naši klienti oceňujú najmä náš dôraz na špičkové vyhotovenie každého prekladu a korektúry. Tieto služby sú podporené profesionálnou komunikáciou s každým klientom. Denne poskytujeme služby mnohým významným inštitúciám, veľkým spoločnostiam i fyzickým osobám. Naši odberatelia pochádzajú nielen zo Slovenskej republiky, ale aj z USA, Veľkej Británie, Kanady, Švajčiarska, Česka a ďalších krajín. Vybraných klientov uvádzame v referenciách, pridajte sa medzi nich.

Pre osobné zoznámenie so spoločnosťou MERIVA nás neváhajte kontaktovať

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan