meriva-preklady.cz
slovenčina

Preklady angličtina - čeština

Preklady v kombinácii angličtina a čeština realizujeme vačšinou v prípade odborných textov. Všetky nižšie uvedené odborné preklady dokážeme spracovať aj expresne.

Ako zaručujeme kvalitu prekladov?

Agentúra MERIVA spracováva vysokokvalitné preklady v kombinácii angličtina - čeština. Naša prekladateľská agentúra sa na túto kombináciu špecializuje. Na základe starostlivého výberu profesionálnych prekladateľov z angličtiny do češtiny dokážeme preložiť tie najnáročnejšie odborné texty. Ponúkame korektúry angličtiny a korektúry češtiny.

anglictina

Postupy pri preklade anglického jazyka:

  • Podľa druhu vášho textu zvolíme profesionálneho prekladateľa špecializovaného na anglické texty.
  • Pomocou odborných česko-anglických slovníkov prekladateľ použije anglickú terminológiu.
  • Na základe svojej skúsenosti s anglickým jazykom prekladateľ použije anglickú štylistiku.

Aké texty prekladáme?

Preklady angličtina - čeština vyhotovujeme najčastejšie v MS Word (*. Doc, *. Docx). Pracujeme aj s pôvodnými textami v PDF či s oskenovanými textami. Môžeme tiež preložiť www stránky priamo v HTML kóde.

Ako dlho preklad trvá?

Čas potrebný na preklad angličtina - čeština závisí od mnohých premenných - odbornosť, jazyková kombinácia, formát textu, kvalita pôvodného textu. Obvykle vieme preložiť 6 normovaných strán za 1 pracovný deň, ale dokážeme dodať aj expresné preklady.

Naši prekladatelia z angličtiny do češtiny

Pri prekladateľských službách je najpodstatnejšia starostlivosť pri výbere prekladateľa. Prekladateľ v kombinácii angličtina - čeština musí mať minimálne 5-ročnú aktívnu prekladateľskú prax a musí mať vyštudovaný anglický jazyk na vysokej škole (resp. certifikáty ŠPZ alebo CPE). Aby bol váš text preložený dokonale, preklad dopĺňa jazyková korektúra od rodeného hovorcu.

©2024 meriva-preklady.cz Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan